Acarkent Bosch Servisi

Bosch teknik servis hizmetlerimizi Bosch ürünlerinin kaliteli yapıları sayesinde daha kaliteli ve profesyonel seviyede gerçekleştiriyoruz. Özellikle Bosch servis Acarkent bölgesinde daha etkin olmaktadır. Acarkent Bosch servisi Bu bölgede yer alan tüm Bosch marka beyaz eşya ve buzdolaplarını sürekli çalışır durumda olmasını sağlamaktayız. Bunu yaparken bakım, onarım, yedek parça değişimi ve montaj işlemlerinde her daim başarılı sonuçlar ortaya çıkararak Bosch marka ürün kılanım kolaylığını müşterilerimize hissettiriyoruz.

Bosch Servis Acarkent

Bosch Servis Acarkent
Bosch Servis Acarkent

Yedek Parça Garantisi ile Uzayan Kulanım Ömrü Acarkent geneline etkili bir şekilde sunduğumuz teknik servis faaliyetlerimiz kapsamında.  Yedek parça değişimi gereken arızalar sonucunda orijinal yedek parça kullanımına özen göstermekteyiz. Çünkü değişimi yaptığımız yedek parçalara bir yıl servis garantisi vererek Bosch garantisinde olan ürünlerin.  Yedek parça garantisi alması ile normal kulanım ömürleri uzatılmış olmaktadır.

Bu sayede beyaz eşya ve buzdolabı kullanıcıları garanti süresi içinde ücretsiz bakım ve onarım hizmetinden yararlanma fırsatını elde etmektedir. Bosch Servis Acarkent Buzdolabı arızalarında sıklıkla rastlanan gaz sorunu mühendislerimiz sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Özellikle buzdolaplarının teknik bültenlerinde belirtilen miktarda gaz basma işlemi yapılarak istenilen soğutma performansını sağlaması için gerekli işlem uygulanmaktadır. Özel aparatlarla yapılan gaz basma işlemi müşteri kontrolünde yapılarak tüm değerleri görerek onay vermesi sağlanmaktadır.

Acarkent Bosch Servisi

En Hızlı Teknik Servis Hizmeti Bosch Acarkent halkını beyaz eşya ve buzdolaplarını kullanırken sıkıntı yaşamamaları için zamanında müdahaleler yapmaktayız. Bosch Servisi Müşteri temsilcisi aracılığı ile servis talebinde buluna müşterilerimizin en uygun olduğu zaman aralığına randevu verilmektedir. Bunun yanında 7/24 esasına göre çalışan vardiyalı mobil teknik servis ekiplerimiz gece gündüz demeden, öğle ara tatili vermeden tüm arızalara Acarkent Bosch Servisi olarak müdahale etmektedir. Teknik ekip bünyemizde yer alan mühendis ve teknikerlerimiz sürekli eğitimlere tabi tutularak gelişen teknolojiye ayak uydurmaları sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın