Maltepe Bosch Servisi

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Beyaz eşyalar arızalandığında, bakım gerektirdiğinde veya herhangi bir sorun oluştuğunda kaliteli, profesyonel ekip ile hizmet veren Beykoz Bosch Servisi aranacak doğru adrestir. Bosch Servis Beykoz Servisimiz 7 gün 24 saat aranarak güler yüzlü müşteri iletişim merkezi personeli görüşerek sorundan bahsetmeniz halinde, sorun çözümüne ilk atımı atmış olacaksınız.

Bosch Servis Beykoz
Bosch Servis Beykoz

Bosch Servis Beykoz

Hızlı ve Sonuç Odaklı Servis Müşteri iletişim merkezi personeli teknik hizmetler konusunda eğitimli kişilerdir. Müşteri iletişim merkezinde görevli personel teknik servise, Problemden bahsederek teknik servisin ihtiyaç duyacağı alet, ekipman ve yedek parçasını yanına almasını sağlayarak. En kısa sürede adresinize yönlendirecektir. Bosch Servis Beykoz Teknolojiyi yakından takip eden yetkili servis personeli alanında.  Gerekli tüm eğitimleri almıştır. Bu eğitimleri ustalık belgesi ile belgelendirmekle.

Teknik servis personeli adresinize gelerek sorunlu beyaz eşyayı kontrol edecek. Bosch Servisi Arıza hakkında bilgi verecek onaylamanız halinde arızayı öncelikle adresinizde giderecektir. Son derece deneyimli ustalarımız tespit ettikleri arızayı en uygun ve en ekonomik çözümü size sunacaktır. Bazı beyaz eşya ve buz dolaplarının arıza kaynaklarını gidermek için donanımlı atölye ortamı gerektirmektedir. Bu durumla karşılaşıldığında söz konusu eşya teknik personelimiz tarafından adresinizden alınarak atölyemize getirilip, en kısa sürede arızası giderilerek adresinize teslim edilmektedir.

Beykoz Bosch Servisi

Tüm servis hizmetlerinde teknik personelimizin gayreti, konu tamir veya bakım olsun, sonuç odaklı hareket ederek bir an önce eşyanızı size teslim etmek yönünde olmaktadır.  Beykoz Bosch Servisi Amaç müşteri memnuniyeti sağladığımız çok sayıdaki müşteri referansımıza sizleri de dahil etme çabamızdır. Bosch servis Beykoz tamir ve bakımlarda orijinal yedek parçalar kullanarak uzun süre rahat, güvenli ve sorunsuz olarak eşyanızı kullanmanızı hedefleyerek hareket etmekteyiz. Tamir ve bakım hizmetlerimizin kalitesini hizmet aldığınızda şahit olacaksınız. Bu kaliteye bir yıl garanti ile taçlandırmaktayız. Beyaz eşya konusunda problem tarafımızdan itina ile çözülecektir.

 

Bir cevap yazın