İstanbul’da ve Anadolu’nun tüm semtlerinde hizmet veren servisimiz, evinizdeki tüm beyaz eşyalara hizmet vermektedir. Bosch Servis ve daha birçok marka, hızlı ve kaliteli hizmet veren firmamız tarafından marka modeline dikkat edilmeksizin hizmet vermekteyiz.  Ürünlerimizden çıkan hatalar en hızlı ve en etkin şekilde yapılmaktadır. Telefon araması kadar uzak bir Bosch servisi için, telefon numarası ile bizimle iletişime geçmeniz veya web sitesinden servis talep etmeniz gerekir.

Hakkımızda

Servislerimizin kalitesini, markanızın adı, beyaz eşyalarınız.  Elektronik eşyalarınız.  Küçük ev eşyalarınız veya mutfak ekipmanlarınıza görmek için kapınızdaki bir telefon servisiyle. Bir arıza olduğunda ve adresiniz yeterli ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmelisiniz. Bosch servis için takım aracına en yakın adresimizi yönlendirir ve İstanbul’daki müşterilerimize hizmet ve kalite kazandırırız. Düşük servis ücretimiz, ekibimizin zamanında adresine ulaşması ve yetenekli kadromuz ile her türlü makine arızaları için çağrılarımızı bekliyoruz.

Uzman ekip,etkili Servis kalitesi ve ustalık Bir servisin kalitesini ve servisini.  Makinenizin arızalarını düzelterek ve aynı arızayı tekrar etmeyerek anlayabilirsiniz. Ucuz yedek parça ya da düşük kaliteli ekipman kullanan servislerle tamir edilen beyaz eşya ve elektronik ekipmanlar, kısa sürede aynı arızaları tekrarlamakta ve hatta makinelerin ömrünü kısalmaktadır.

Bu tür sorunlar yaşanmakta olup. Hem maddi hem manevi zarar için firmamızın hizmet politikası olarak en kaliteli yedek parça ve kaliteli ekipmanlarımızı kullanarak.  İyi bir işçilik elde edebilirsiniz. Hizmetim izdeki tüm çalışanlar ve ustalar, özel eğitimli ve yetkin kişilerdir. Bu bağlamda, şirketimiz ve ekibiniz tarafından güvenilebilecek her türlü arıza ve bakım için bizimle veya ekip üyelerimizle iletişim kurabilirsiniz.