birçok markalara hizmet sunan şirketimiz  Libadiye Bosch Servisi markasının da teknik servis hizmetini vermekte bu hizmetleri sizlere garantili bir şekilde ulaştıran firmamız. Bosch Servis Libadiye şubemize bırakmış olduğu servis kaydınızın tam anlamıyla siz değerli müşterilerine ulaştır alabilmesi için fatura ve servis formu kesmekte. Kullanmış olduğumuz yedek parça ve aksesuarlar birebir ürününüzün içindeki orjinal ürünle aynıdır Replika ya da yan sanayi ürünleri kesinlikle Kullanmıyoruz. Vermiş olduğumuz garanti kapsamında sizlere bir yıl hizmet ve ürün aksesuar garantisi de göndermiş oluyoruz. Libadiye bölgesinde iyi bir hizmet alabileceğiniz tek servis biziz.  Sizlere çok yakın olduğumuz için aynı gün içerisinde sorunları gidere biliyor ve zamanında sizlerin. Evinizdeki çamaşır ya da bulaşık makinenizi alakalı ve otla buzdolabınızda alakalı sorunların aynı gün içerisinde giderilmesini sağlıyoruz.

Bosch Servis Libadiye
Bosch Servis Libadiye

Libadiye Bosch Servisi

kurumsal yapıda hizmet alabileceğiniz tek şirket olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz Sizler almış olduğunuz hizmeti her türlü değerlendirebilirsiniz memnun kalmadığınız üründe tamamıyla aldığımız paranın iadesi gerçekleştiriliyor değişen malzemenin orijinal olduğunu zaten sizlere belirtiyoruz getirmiş olduğumuz orijinal Bazen benim orijinal kutusunu inceleyerek kalitesini ve orjinalliğini test edebilirsiniz. Libadiye Bosch Servisi  Gelmeden Yaklaşık bir saat önce uzman bir personel sizi arayarak müsait olup olmadığınızı soruyor. Eğer siz onay verirseniz evinize geliyor.  Bosch Servisi markalı ürünlerin Kullanmış olduğumuz yedek parçaları Bosch yetkili servis lerden tedarik edilmekte.  Herhangi bir şekilde yan sanayi ürünleri kullanmıyor.  Kullananları da Tasvip etmiyoruz.  Sizlere sunmuş olduğumuz faturada detaylı değişen malzeme ve işçilik tutarları belirtiliyor.  Gelen teknisyenlerimiz fatura dışında bir de garanti belgesi aynı zamanda servis hizmet formunda siz değerli müşterilerimize bırakıyor.

Bosch Servis Libadiye

hizmetlerimiz arasında buzdolabı onarımı çamaşır makinası tamiri bulaşık makinası tamiri kurutma makinesi bakımı.  Montajı ya da aksesuarları ile alakalı tedarik hizmetleri ve Bosch markalı beyaz eşyalarınızın tümüne tamir bakım onarım montaj gibi.  Ürünlerin tamamını şirketimizden isteyebilir. Sorunlarınızı yerinde giderilmesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Libadiye Bosch Servisi evlenirse onu aldığımız ürünleri servis formu ve fatura keserek sizlere veriyoruz imzaladığımız fonları kaybetmemeniz kaybettiğinizde zaten firmamızda kayıtlarınızın tutulduğunu belirtmek isterim.

 

Bir cevap yazın